Roberto Cavalli’den geriye 500 milyon dolarlık servet ve yaşadığı fırtınalı aşklar kaldı

İtalyan moda tasarımcısı Roberto Cavalli ilk evliliğini Silvanella Giannoni ile 1964’te yaptı. 10 yıl evli kalan çiftin bu evlilikten Tommaso ve Chrisitina adında 2 çocukları bulunuyor. 2011 yılında Vogue dergisine verdiği röportajda

“ İlk kez aşık olduğum bir kızla tanıştım, ilk kez para kazandığımda onunla evlendim” demişti.

1977 yılında jüri üyeliği yaptığı Miss Universe’te yarışmacı olan yeni eşi ile tanıştı. Yarışmaya Miss Avusturya olarak katılan Eva Maria Duringer ile 1980 yılında evlendi. 2020 yılına kadar devam eden ikinci evliliğinden Robert, Rachele ve Daniele adlarında 3 çocuğu oldu. Evlilikleri ile birlikte Eva Maria Duringer, Roberto Cavalli koleksiyonlarının yaratıcı tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. Çift 2020’de boşandı.

Roberto Cavalli’nin eski eşi, 63 yaşındaki Eva Cavalli, 2023 Ağustos ayında Bodrum’da bağırsakları ile ilgili bir felaket yaşamış, olay basına yansımıştı.Ünlü moda ikonu, Ağustos 2023’te Bodrum’daki tanınmış lüks detoks merkezine gitti.”Tedavi” olarak geçen uygulama sırasında bağırsakları yırtılan Eva Cavalli ağır bir ameliyat geçirdikten sonra iddiaya göre zar zor yürüyüp, ihtiyaçlarını bir başkasının desteği olmadan karşılayamayacak duruma geldi. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlattı.

2014’de hayatına İsveç’li model Sandra Nilsson girdi. Sandra Nilsson İsveç Top Model yarışmacısı, İsveç Miss Hawaiian Tropic yarışması birincisiydi ve 2008 Playboy Ocak güzeliydi. Roberto Cavalli aşkının simgesi olarak Sandra Nilsson’a İsveç yakınlarındaki Stora Rullingen adasını hediye etti. Stora Rullingen adası Viking savunma kalesi kalıntıları, 4 odalı havuzlu villa, bir av evi ve golf kursu barındırıyor. Adanın önceki sahibi ünlü golfçü Tiger Woods’du.

15 Kasım 1940’ta Floransa dünyaya gelen Roberto Cavalli, Nazilerin babasını öldürmesi sebebiyle henüz 4 yaşındayken yetim kalmıştı. Kendine özgü geliştirdiği hayvan baskı desenleri ile Hermes ve Pierre Cardin gibi modaevlerinin ilgisini çekmiş, 30 yaşındayken kendi adını taşıyan koleksiyonunu Paris’te podyuma taşımıştı. Roberto Cavalli’nin 500 milyon dolarlık serveti bulunuyordu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x