Icardi ve Wanda’nın klibi için “ahlaki değerler var” diyen Batuhan Karadeniz’e eski sevgilisinden tepki: Bugün mahkemen var ona git bence

T24 Spor

Yeni klibinden bir kesit paylaşan Wanda Nara‘nın Mauro Icardi ile olan görüntüleri, sosyal medyada gündem oldu. Yapılan paylaşım için “Bu ülkenin ahlaki değerleri var” diyerek tepki gösteren Batuhan Karadeniz’e eski sevgilisinden tepki geldi. Aleyna Eroğlu, Batuhan Karadeniz‘e “Ben anlayamadım kim ahlaksız burda. Sen ahlakla ilgilenene kadar bugün mahkemen var ona git bence” diyerek tepki gösterdi.

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın bugün yayınlamayı planladığı yeni müzik klibinin tanıtımı yayınlandı. Wanda’nın eşi Icardi ile yakın sahnelerinin olduğu tanıtıma kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Kliple ilgili sosyal medyadan bir video paylaşan eski futbolcu ve SkySpor YouTube kanalında futbol yorumculuğu yapan Batuhan Karadeniz, görüntülerin “bu ülkenin ahlaki değerlerine uygun olmadığını” belirterek tepki gösterdi. Karadeniz, “Şimdi bu ülkede bazı insanlar tabii ki Icardi’yi çok sevdi. Özellikle de çocuk kitlesi çok sevdi. Ben de mesela Icardi’yi hemen hemen her yayında bağrıma bastım. ‘Seni ve aileni seviyoruz’ dedik. Son paylaşımından sonra ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri görmemezlikten gelemezsin. Böyle bir video paylaşamazsın kardeşim. Yazıklar olsun. Sana olan bütün sevgim ve saygım da şu an itibariyle bitmiştir. İyice abarttınız, bu nedir ya?” ifadelerini kullandı.

Karadeniz’in açıklaması sosyal medyada tepki görürken kendisine bir açıklama da eski sevgilisi Aleyna Eroğlu’ndan geldi. Eroğlu’na şiddet uyguladığı iddiasıyla 4,5 yıl hapsi istenen Batuhan Karadeniz hakkında bir video paylaşan Aleyna Eroğlu, “Şimdi gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim” diyerek şunları kaydetti:

“Sen ahlakla ilgilenene kadar bugün mahkemen var ona git bence”

Ben düşünüyorum da böyle ahlaksız olan insanlar, evli barklı çocuklu ve romantik anlarını paylaşmış çiftlere ahlaksız diyor. Şimdi gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim. Eski sevgilisine defalarca şiddet uygulamış, eski sevgilisinden borç diye para alıp bu parayı vermemiş. Daha sonra otel odasında bir kızla yakalanıp eski sevgilisiyle dalga geçmiş. Sonra yeni koluna taktığı kız arkadaşını Tiktok’ta yayın açtırıp destekçi abileriyle tanıştırmaya çalışmış, bu benim kardeşim demiş. Ben anlayamadım kim ahlaksız burAda. Sen ahlakla ilgilenene kadar bugün mahkemen var ona git bence.

4,5 yıl hapis cezasıyla yargılanıyor

Sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu’nun şiddet gördüğü iddiası üzerine iki yıl birlikte olduğu eski sevgili futbolcu Batuhan Karadeniz hakkında 4,5 yıla kadar hapis istenmişti. Davayla ilgili hazırlanan iddianamede Karadeniz’in çeşitli tarihlerde küfür içerikli tehdit mesajları yer almıştı.

Sabah Gazetesi’nden Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre, şikâyetçi olan Eroğlu ifadesinde, Karadeniz’den yaklaşık 1 ay önce ayrıldığını belirterek “Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım” dedi. Eroğlu, ifadesine göre Karadeniz’in bulunduğu otele gitmiş ve orada şiddet görmüştü. Eroğlu yaşananları şöyle anlattı:

“Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım” demişti. Eroğlu, ifadesine göre Karadeniz’in bulunduğu otele gitmiş ve orada şiddet görmüştü. Eroğlu yaşananları şöyle anlatmıştı.

“21 Mart’ta 04.00’te Karadeniz sosyal medya canlı yayın açtı. Ben de bulunduğu otele paramı istemek için gittim. Kapıyı çaldım, açtı. Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x