Gökyüzünde aşk kokusu var… 30 Nisan’a dikkat


29 Nisan Pazartesi günü, yalnızca iki yılda bir gerçekleşen Plüton ve Mars’ın kavuşumuna da ev sahipliği yapıyor. Mars etkisiyle aceleci davranmak isteseniz de, Neptün’ün “bulutlu” havasının geçmesini beklemeniz gerekebilir.

30 Nisan’da ise Mars, Koç burcundaki hareketine geçiyor ve 9 Haziran’a kadar burada kalacak. Hareket enerjisini hayatlarımıza taşıyan bu etki öfke patlamalarına sebep olabilir. Bu nedenle ani parlamalara dikkat etmek önem taşıyor.

1 Mayıs’ta ise Venüs’ün Plüton ile karşıt açı oluşturması, güç mücadelelerine zemin hazırlayabilir. Bu nedenle aşk hayatınızda çeşitli gerilimler oluşabilir. Peki 29 Nisan haftasında hangi burç neler yaşayacak?

KOÇ

Bu hafta, beklentilerinizin ötesine geçmenizi sağlayan bir enerjiye sahip. Risk alabilir, alışılmadık görevlerle atılım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sıkı çalışmak ve titizlik sayesinde profesyonel hayatınızda yepyeni bir adım atabilirsiniz. Bu hafta özellikle “iç sesinize” dikkat etmenizi gerektiriyor.

BOĞA

Bu hafta kararlar alırken “dikkatli” olmanızda fayda var. Harekete geçmeden önce yeni fırsatları doğru değerlendirmek oldukça önemli. Arkadaşlarınızla işbirliği fırsatları da yakalayabilirsiniz. Bitkin hissedebilirsiniz.

İKİZLER

Bu hafta kendinizi yetersiz hissedebilir, kendinize acımasız bir yönden bakabilirsiniz. Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, kendinize güvenin ve bu olumlu tutumu sürdürün; böylece görevlerde başarılı olabileceksiniz.

YENGEÇ

Yanlış iletişim ve diğer görüşler gerginliğe neden olabilir ancak dikkatli bir şekilde ele alınması önemlidir. Profesyonel tavrınızı sürdürmeye odaklanın. Zorlukları ustaca ele alma yeteneğiniz takdir edilecektir.

ASLAN

Başarılı bir hayata adım atabilirsiniz. Özellikle çevrenizdekilerle yeni bir iletişim kanalı kurmak, bu başarının sırrı olabilir. Bekar Aslanlar için yeni biriyle tanışma vakti olabilir. Birileriyle “ortak bir iş fikri” oluşturma ihtimaliniz de yüksek.

BAŞAK

Olası bir tartışma riskine karşı kendinizi sakin tutmaya çalışın. Dokuzuncu evinizde hareketine başlayacak olan Venüs, hiç beklemediğiniz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir.

TERAZİ

Yönetici gezegeniniz Venüs, 23 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda hareket edecek ve 29 Nisan tarihiyle birlikte daha çekici bir hava kazandırabilir. Fakat bu süreçte “görünüşe” aldanmadan yeni ilişkiler kurmaya dikkat edin. Bekar teraziler için özellikle yeni bir aşk gündeme gelebilir.

AKREP

Keşif amaçlı yeni ilişkiler gerçekleştirebilir, ortak projelerde beklemediğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Beşinci evinizde gerçekleşecek olan Mars ve Neptün kavuşumu, sevdiğiniz insanlarda biraz “baskıcı bir tavra” sebep olabilir. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var.

YAY

Diğer insanların düşüncesizlikleri sebebiyle kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Bu insanlardan uzaklaşmanın daha iyi hissettirebileceğini düşünerek hareket edebilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta öngörülemeyen sorunları çözmek için liderlik becerilerinize güvenin. İşyerinde iletişim ve işbirliği, başarılı olmak için geliştirmeniz gereken en önemli beceriler arasındadır.

KOVA

Hafta başlarken beklenmedik zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ortak duyguların olmadığı bir duruma düşebileceğinizi ve bu durumun gerginlik çıkarabileceğini unutmayın.

BALIK

İki yıldır ilk kez Mars, yönetici gezegeniniz Neptün’le kavuşum gerçekleştiriyor. Kendi içsel gücünüz sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir. Korkularınızla yüzleşirken en büyük yetenekleriniz ortaya çıkabilir. Pazartesi gününden itibaren arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Şimdiden 23 Mayıs’a kadar kendinizi kalabalık bir ortamda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x